fbpx
BAM!bag
10 grudnia 2020 kupuje polskie produkty

kupuje polskie produkty

Przyjemnie się czyta o tym jak wiele osób wspiera polskich przedsiębiorców. To nieocenione i bardzo ważne aby wiedzieć, gdzie produkt jest wytwarzany. Z jakich materiałów jest stworzony. W jakich warunkach i przez kogo wyprodukowany:)

Serce rośnie, że jest coraz więcej świadomych klientów, którzy zwracają na to uwagę. Niejednokrotnie podejmują oni decyzje zakupowe kierując się właśnie tymi zmiennymi. Dla takich klientów cena nie jest najważniejsza.

Dokładnie taki jest BAM!bag- 100% polski. Tworząc markę zwracamy uwagę na to, aby wszystkie produkty były pochodzenia polskiego, a całość dostarczana była przez polskich rzemieślników. To jest dla nas bardzo ważne! Szczycimy się tym, że nasze torby są w 100% pochodzenia polskiego.

W tych trudnych czasach genialne jest wsparcie wśród znajomych. W pełni popieramy inicjatywę, aby w tym roku prezenty kupować lokalnie i wspierać małe sklepy u znajomych, przyjaciół czy lokalnych dostawców. Każdy taki gest jest na wagę złota. 

W Polsce jest wielu rzemieślników i manufaktur na które warto zwrócić uwagę. Spotkacie ich na przykład na stronie http://www.kupujepolskieprodukty.pl

My w to wchodzimy będąc po obu stronach barykady ?
#kupujemylokalnie i zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu www.BAMbag.pl

#kupujemylokalnie #wspierampolskiemarki #kupujepolskieprodukty #światecznewsparcie #wspierampl

Dodaj komentarz